MAIS ON VALVERÜHMANA AVATUD LASTEAIAS SIILIDE RÜHM. 
Juunis on valverühmaks karude rühm. 

SÜGISEKS PLANEERITAVATE RÜHMADE NIMEKIRJAD ON RÜHMADES STENDIDEL. PALUN TUTVUGE JA KUI ON KÜSIMUSI, SIIS TULGE NING RÄÄKIGE DIREKTORIGA.

REEDEL, 25. MAIL KELL 16.30 TOIMUB LASTEAIA SAALIS INFOTUND LASTEAIA KOLIMISE KOHTA. KÕIKIDELE TEIE KÜSIMUSTELE VASTAB MARILI NIITS. OLETE OODATUD!

ORISSAARE LASTEAED PAKUB TÖÖD MUUSIKAÕPETAJALE (0,72 AMETIKOHTA) ALATES 01.SEPTEMBRIST 2018.
CV JA AVALDUS SAATA 15.JUUNIKS MEILILE  kuusksaida@gmail.com
LISAINFO TELEFONILT 53268686

LASTEAIAST

Orissaare Lasteaed „Päikesekiir” asutati 1957-ndal aastal ja alguses oli üks sõimerühm, mis asus haigla juures. Praegune lasteaed ehitati 1974-ndal ja on käigus siiani. Maja on ehitatud tüüpprojekti järgi ja mõeldud 140 lapsele.

Majas on kuus rühma ja lasteaia kasutada nendest viis. Üks rühm on kunstiõpetaja kasutuses lisaks neljale lastega tegutsevale rühmale. Välja on üüritud ruumid muusikakoolile. Veel tegutseb lasteaia saalis beebikool, kus käivad lapsed mängimas ka teistest valdadest.

Lasteaed on avatud 7.30 – 18.00, meil on kindel päevakava, tegevuskava,  õppekava ning oma arengukava. Lähtudes laste arengust, sisehindamise tulemustest ning valla arengust tehakse muudatusi vastavates dokumentides.

Lasteaias tegutseb hoolekogu, toimuvad traditsioonilised pereüritused ning I klass tuleb külla (100-päeva koolis) igal aastal.

Asume looduslikult kenas kohas ja omame suurt õueala. Meie maja on avar ning väga lapsesõbralik.