ALATES 01.OKTOOBRIST PALUME LASTEL KOHAL OLLA KELL 8.45.
TOITLUSTAMINE KÄIB SEL AASTAL KAUGEMALT NING TOIDU TEGEMINE JA TOOMINE VÕTAB AEGA.
MEIE TEGEVUSED ALGAVAD 9.30 NING SELLEKS AJAKS PEAME OLEMA SÖÖNUD. 
TÄNAME MEELDIVA KOOSTÖÖ EEST!


 LASTEAIA JÕULUÕHTU TOIMUB SEL AASTAL         14. DETSEMBRIL PÜHARISTIL PÄKAPIKUMAAL KELL 15.30 - 17.00. LAPSED ESINEVAD JA SAAVAD OMA JÕULUPAKID SEAL.

Augustist 2018 liitus Orissaare Lasteaed Päikesekiir ProgeTiiger programmiga.
https://www.hitsa.ee/ikt-haridus/progetiiger


Lasteaia sügisene spordipäev 27.09.2018 10. okt

marleen.voting  

27. septembril korraldas 7.klass lasteaiale spordipäeva. Algas see sellega, et peale esimest tundi kogunes terve 7. klass staadionile. Teisel tunnil panime staadioni lasteaia tulekuks valmis. Lasteaia saabudes tegime kõigepealt neile soojendusvõimlemise. Soojendust viis läbi Juho Jakob Sünter. Kui kõik lihased olid ilusti soojad, suundusid rühmad oma esimest ala sooritama. Alasid oli kokku neli: 20/30 m jooks (vastavalt vanusele), staadioniringi jooks, kaugushüpe ja pallivise. Kõikide alade juures tegid seitsmendikud kohtunikutööd. Kooliõpilased näitasid noorematele, kuidas antud spordiala õigesti sooritada. Iga ala juures julgustati, ergutati ja juhendati väiksemaid.  

Peale alade lõppu otsustasid koolitüdrukud lastega veidi mängida. Mängiti jooksumängu "Kull" ja ringmängu "Kes aias". Kui aeg oli jõudnud niikaugele, et seitsmes klass pidi tundi minema, jätsid lasteaialapsed ja seitsmendikud hüvasti.

Seitsmendale klassile meeldis väga seda üritust korraldada. Tundus. et ka lasteaialastele meeldis see üritus väga. Ootame juba väga uut lasteaia spordipäeva korraldamist.

 

Tekst

Hedina Madisson ja  Liisa-Katariina Sünter 7.kl    
Fotod: Riina Paat

Pilte saad vaadata lingilt https://drive.google.com/drive/folders/1ntbX4mFDZS9EWyJPUzV0-yhUqwNdXV5k

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri: