DETSEMBRIS ON LASTEAIAS AVATUD VALVERÜHMANA ORAVATE RÜHM JA PALUN TOOGE HOMMIKUL LAPS IKKA VALVERÜHMA, KUIGI KA LAPSE OMA RÜHMA UKS ON AVATUD. MIS ON SIIS VALVERÜHMA MÕTE?
Jaanuaris on valverühmaks siilide rühm.

JÕULUPEOD LASTEAIAS:
19.DETSEMBER - KELL 16.00 SIILID JA KELL 17.00 ORAVAD
20.DETSEMBER - KELL 16.00 JÄNESED JA KELL 17.00 KARUD
Pildistamine jõulupidudel toimub sel aastal -  jõuluvanaga ühispilt ja pärast perepildid eraldi. Koos jõuluvanaga perepilti ei tee, sest kahjuks ruttab Ta koheselt edasi teiste laste juurde.


Saare- ja Muhumaa lasteaedade spordipäev 23. nov

marleen.voting  
22. novembril toimus Saare- ja Muhumaa lasteaedade spordipäev. Tänavu võtsid lasteaedade spordipäevast osa lapsed 7 lasteaiast: Orissaarest, Muhust, Kärlalt, Mustjalast, Valjalast, Pärsamalt ja Astest.
Traditsiooniliselt võistlesid lapsed viiel alal: vormeli teatejooks, paigalt kaugushüpe, poiste köievedu, tüdrukute osavusvõistlus ja kombineeritud teatevõistlus. Kõigi rõõmuks pidasid sõbraliku heitluse ka lasteaiaõpetajad. Lisaks olid spordipäeval kohal politseinikud Kaisa ja Hillar, kes jagasid õpetust liiklemise kohta.
Tänase päeva kõige kiiremad, osavamad ja tugevamad olid Pärsama lasteaia lapsed, kes üldarvestuses saavutasid esimese koha. Teisele kohale tuli Valjala ja kolmandale kohale Orissaare lasteaia võistkond. Head energiat ja spordirõõmu olid täis kõik võistkonnad. Keegi ei andnud lihtsalt alla, eriti emotsionaalne oli poiste köieveo võistlus, kus parimad selgusid väga tasavägises võitluses.
Lasteaedade spordipäeva toetavad juba pikaajalised partnerid Kalevi kommivabrik ja Elektrum. Samuti toetas päeva Eesti Tervisearengu Instituut. Suur tänu kohtunikele, abilistele ja Orissaare Poisile! Jätkame traditsiooni ning Orissaare spordihoone ootab juba järgmisel aastal taas lapsi kõikidest Muhu- ja Saaremaa lasteaedadest kõige lõbusamale lasteaedade spordipäevale.
Pilte lahedast üritusest näed aadressil: https://drive.google.com/drive/mobile/folders/0B2Mpo_yZ-G-qRS1iVFFnNXhmSDA/1--plq2UZ3PPcrJ-B-kzRLV157k6CQOsQ?tab=wo&sort=13&direction=a 

Fotode ja teksti autor Andla Rüütel.

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri: